TeeS napisał(a):

Z jakiej dupy? Zablokował piłkę ręką i to jeszcze celowo - widać było ruch do piłki ewidentny.
A jak mówili wiele razy w C+ sędziowie - intencje gracza są tu kluczowe.
|
rękę mial tam gdzie człowiek zazwyczaj ma ręke i jeszcze robił ruch do ciała - zwykła nabita