Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13154
Stary 22.05.2011, 15:35
Ale beznadziejnie się mecz ogląda w tym słońcu. Jak jedna drużyna może grać w zielonych koszulkach,a druga w niebieskich? Szkoda, że Lechia nie ma jeszcze zielonych spodenek.
Odpowiedz cytując