Kluvi napisał(a):

tylko dlaczego w 85% tych sytuacji komentatorzy przyznają rację Gienkowi że był faulowany wytłumacz mi to..
|
Wiesz, ja tam nie zauważyłem żeby w 85% sytuacji komentatorzy przyznawali Genkowowi rację (w ogóle skąd taka statystyka? "a stąd, że mi się tak wydaje" to trochę mało wiarygodne źródło informacji). Wczoraj trzy razy wypomnieli mu że próbował wymusić: raz karny, raz zderzenie z Komorowskim, a raz że mógł grać, biec dalej, kontynuować akcje, ale wolał się wywrócić.
Lubię Genkowa, to dobry napastnik, ale to jedno mi u niego przeszkadza; bardzo przeszkadza.