Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3695
Stary 22.05.2011, 15:01
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Idąc tym tokiem rozumowania jak rozszyfrujesz skandowanie "Maor Melikson" w meczu z Cracovią?
jeżeli zaraz po nim było by skandowane legion18 to chyba "Jawna ........"

Kompletny brak poczucia humoru, jakby to Legia przegrała.
Powód: Poprawione by nie obrażac, w końcu także forumowicz
Ostatnio edytowane przez MicK : 22.05.2011 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując