Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline
#
3695
22.05.2011, 15:01
legion18
napisał(a):
Idąc tym tokiem rozumowania jak rozszyfrujesz skandowanie "Maor Melikson" w meczu z Cracovią?
jeżeli zaraz po nim było by skandowane legion18 to chyba "Jawna ........"
Kompletny brak poczucia humoru, jakby to Legia przegrała.
Powód: Poprawione by nie obrażac, w końcu także forumowicz
Ostatnio edytowane przez MicK : 22.05.2011 o godz. 15:05.
MicK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MicK
Znajdź inne posty napisane przez MicK