Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#616
Stary 22.05.2011, 14:54
leszekm_ nie wiem które mecze oglądałeś ale ja oglądałem niemal całą rundę wiosenną i tam gdzie Gienek stękał to albo dyktowali karnego, albo w powtórkach było widać faul. Może miał z 2 bądź 3 przypadki gdzie nie bylo faulu a wrzeszczał. To taki typ zawodnika wszędzie się pcha i wkurza tym obrońców. Z resztą nie raz się mówi jak to napastnik korzysta z błędu obrońcy i wywraca się o jego nogę...
To zdarzenie z Komorowskim to proszę cię ilu tak płaczę w podobnej sytuacji gdy wpadali na Chaveza..


Odpowiedz cytując