Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6147
Stary 22.05.2011, 14:44
fialo napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6924

To już jest wyższy poziom absurdu

Reprezentacja kraju, w którym na potęgę buduje się stadiony, będzie grać na rozlatującym się stadionie z Zambią, tylko po to, żeby upamiętnić misjonarza, który 60 lat pracował w Afryce.

A to wszystko na 9 miesięcy przed Mistrzostwami Europy.

To jest niewiarygodne
Lato w ten sposób dziękuje podkarpackiemu zpn za głosy w ostatnich wyborach.
Tak samo drugi już finał PP w Bydgoszczy, to również podziękowanie za oddane głosy.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując