Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
Od: 03.2011
Offline
#
6147
22.05.2011, 14:44
fialo
napisał(a):
http://www.weszlo.com/news/6924
To już jest wyższy poziom absurdu
Reprezentacja kraju, w którym na potęgę buduje się stadiony, będzie grać na rozlatującym się stadionie z Zambią, tylko po to, żeby upamiętnić misjonarza, który 60 lat pracował w Afryce.
A to wszystko na 9 miesięcy przed Mistrzostwami Europy.
To jest niewiarygodne
Lato w ten sposób dziękuje podkarpackiemu zpn za głosy w ostatnich wyborach.
Tak samo drugi już finał PP w Bydgoszczy, to również podziękowanie za oddane głosy.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
visa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do visa
Znajdź inne posty napisane przez visa