Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
22008
22.05.2011, 14:32
wislacki
napisał(a):
Zdaje się, że o to chodzi:
http://www.wykop.pl/link/750465/ze-n...-takie-glupie/
Tak, dokładnie o to. Podziękował.
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW