http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Sprawa Wawrzyniaka to jednak faktycznie wymysł dziennikarzy, tak jak się spodziewałem, nie wydaje mi się on dobrym posunięciem, tym bardziej że jestem pewny że gdyby miał wybór Wisła a Legia wybrałby Legie i to już go przekreśla