Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44795
Stary 22.05.2011, 14:20
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Sprawa Wawrzyniaka to jednak faktycznie wymysł dziennikarzy, tak jak się spodziewałem, nie wydaje mi się on dobrym posunięciem, tym bardziej że jestem pewny że gdyby miał wybór Wisła a Legia wybrałby Legie i to już go przekreśla
Odpowiedz cytując