http://www.weszlo.com/news/6924
To już jest wyższy poziom absurdu
Reprezentacja kraju, w którym na potęgę buduje się stadiony, będzie grać na rozlatującym się stadionie z Zambią, tylko po to, żeby upamiętnić misjonarza, który 60 lat pracował w Afryce.
A to wszystko na 9 miesięcy przed Mistrzostwami Europy.
To jest niewiarygodne
