szprotson napisał(a):

|
calieri - ale wczoraj klasyk to był tylko dla Małego i Radka .Dla reszty to był kolejny mecz z kolejnym przeciwnikiem z tym ze ten akurat ma ładny stadion. Źle zgranie w czasie. 4-0 z pierwszej rundy w meczu o "coś" ich rozgrzesza
|
No ale mogli i inni przyjąć właśnie ten zapał Sobola i Małego. We dwójkę się meczu nie wygra, a inni jacyś powolni, nie chce im się już. Genkov jak żółw. A trzeba pokazywać do końca klasę. Wisła wcale nie miała udanego sezonu, a wygrała Mistrzostwo. Za to brawa, bo ciężej znacznie wygrać Ligę, gdy nie idzie. Ale to tym bardziej teraz powinni postarać się, a tu Mistrzostwo i w dupie. Jakiś ten sezon zostanie dla mnie z niesmakiem wspominany. Wciąż to nie to, w pucharach wcale nie musi być tak łatwo. Ale licze na sezon przygotowawczy, dobre transfery ( ostatnio mówią o Wasilewskim w Wisełce) i że Wisła z Jagą będą walczyć o najwyzsze cele, jedna w LM a druga w LE
