Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13137
Stary 22.05.2011, 14:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kreseq : Są lepsi

O to chodzi że sa lepsi. Po prostu wczoraj dał sobie pograć w meczu o nic najsłabszemu piłkarzowi ligi. tyle.
Odbierajcie to jak chcecie. My Was nie zlekceważyliśmy,po prostu ten mecz mieliśmy daleko w dupie, tak daleko ze trener wystawił na srodku pilkarza o ktorym powiedział ze w ME sie nie sprawdza. I ME to nie są Mistrzostwa Europy.
Jakby nie czerwona wszedłby Brud po połowie za Meliksona. To był mecz typu Legia-Arsenal
Jest sie czym chwalić. I już tyle razy słyszałem to, że czuje, tak samo zresztą jak mnie samego, że ta porażka boli, bo to jednak klasyk z Legią, od zawsze tak było. A tu odpuściliśmy odpuściliśmy... patrz wyżej mój komentarz zresztą.
Odpowiedz cytując