szprotson napisał(a):

kreseq : Są lepsi
O to chodzi że sa lepsi. Po prostu wczoraj dał sobie pograć w meczu o nic najsłabszemu piłkarzowi ligi. tyle.
Odbierajcie to jak chcecie. My Was nie zlekceważyliśmy,po prostu ten mecz mieliśmy daleko w dupie, tak daleko ze trener wystawił na srodku pilkarza o ktorym powiedział ze w ME sie nie sprawdza. I ME to nie są Mistrzostwa Europy.
Jakby nie czerwona wszedłby Brud po połowie za Meliksona. To był mecz typu Legia-Arsenal
|
Jest sie czym chwalić. I już tyle razy słyszałem to, że czuje, tak samo zresztą jak mnie samego, że ta porażka boli, bo to jednak klasyk z Legią, od zawsze tak było. A tu odpuściliśmy odpuściliśmy... patrz wyżej mój komentarz zresztą.