|
Kowalski wczoraj w meczu o nic, został wystawiony po to, by za tydzien,miesiac pół roku jak ktoś się spyta :
"Ej, a dlaczego szansy nie dostanie Kowalski"
odpowiada się :
"Pamietasz Legia-Wisla 2:0" ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|