|
Niezbyt dobrze to o Was swiadczy ale co ja tam moge wiedziec... Mysle ze temat tego meczu powinno sie juz zakonczyc bo dzisiaj tez ciekawe mecze i chyba w przeciwienstwie do wczorajszej padaki cos sie bedzie dzialo bo bedzie o co walczyc.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|