Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13130
Stary 22.05.2011, 13:57
Odpuściliśmy....to jest się strasznie czym chwalić. Barcelona ma mistrza - wystawia rezerwy wygrywa 3:1. Real walczy o nic - wygrywa 8:1. Ale u nas zawsze musi być swojsko, mamy mistrza to olać mecz, olać kibiców itp. Gdzie się podziała ta mobilizacja, bo mecz z Legią? Moim zdaniem coś się zmieniło, wcale nie na lepsze. Po co odpuszczać? Przecież nie mamy zaraz ważnego meczu, tak samo z odpoczynkiem. A to był prestiżowo ważny mecz. Ale co ja tam wiem.
Odpowiedz cytując