Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13129
Stary 22.05.2011, 13:54
Obie druzyny mialy oslabiony sklad, obie mialy sytuacje, obie zagraly zenade...
Gdyby babcia miala wasy...

Mecz sie skonczyl i pozostaje jedynie w jakis tam statystykach. Po co sie pruc o cos co juz sie skonczylo i chocby jeden z drugim sie spial na maxa i tak nic nie zmieni.

Wygralismy bitwe, Wisla wygrala wojne. Amen.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując