|
Obie druzyny mialy oslabiony sklad, obie mialy sytuacje, obie zagraly zenade...
Gdyby babcia miala wasy...
Mecz sie skonczyl i pozostaje jedynie w jakis tam statystykach. Po co sie pruc o cos co juz sie skonczylo i chocby jeden z drugim sie spial na maxa i tak nic nie zmieni.
Wygralismy bitwe, Wisla wygrala wojne. Amen.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|