|
Mi się wydaje, że obie kwestie - Wawrzyniak i Wasilewski to zwyczajne odciąganie uwagi od rzeczywistych obiektów naszego zainteresowania.
Trudno mi wyobrazić sobie wydatek 800 tys. euro na Wasyla, a Wawrzyniak zwyczajnie nie podniesie poziomu przed LM.
Inna sprawa, że dotychczasowe transfery (tzn. 5 w poprzednim okienku) powodują, że Stanowi i Robertowi daję maksymalny kredyt zaufania. Jeśli oni stwierdzą, że chcą tych zawodników, to mam pewność, że widzą w nich coś, co jest warte uwagi.
Inna sprawa, że miałem nadzieję na zmniejszenie liczby Polaków w drużynie, a nie zwiększenie.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|