Cytat:
|
Myśmy chyba oglądali jakiś inny mecz - gdyby Genkow miał w dwoch sytuacjach czas reakcji troche szybszy niż ślimak, w 44 minucie było by 0-2, a przy takim wyniku Radoviciowi nawet nie chcialo by ruszać do piłki. Grajac w przewadze przez całą druga polowe strzelacie gola po chujowym karnym i w 92 minucie. Ok, wygraliscie, ale przychodzenie na nasze forum i pisanie, jakiego to mamy fuksa, ze nas ktos wczoraj nie pojechal 6-0? No coz, mamy szczescie ze nie gralismy wczoraj z Realem Madryt, bo bysmy dostali pewnie 10-0....
|
No a gdyby Kucharczyk stanął o krok do tyłu wtedy, kiedy miał stanąć, to w jakiejś piątej czy tam dziesiątej minucie by załadował pierwszą bramę meczu. Gdyby, gdyby, gdyby. My się tu nie napinamy, tylko o mówimy o tym, że wasi przebiegli koło meczu bardziej niż nasi, a nasi są zbytnimi łachudrami żeby to jakoś sensownie wykorzystać. I tyle.