MicK napisał(a):

Ciekawostka:
Kibice Legii prowadzili doskonały doping. Intonowane piosenki w kolejności w jakiej zostały odśpiewane:
Adam Małysz (Wisła) Robert Kubica (Kraków)
Dziękuje. Rozbawili nas prawie tak bardzo jak kiedy podpalili sobie sami stadion
|
Idąc tym tokiem rozumowania jak rozszyfrujesz skandowanie "Maor Melikson" w meczu z Cracovią?