Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.05.2011, 13:40
MicK napisał(a):Wyświetl post
Ciekawostka:
Kibice Legii prowadzili doskonały doping. Intonowane piosenki w kolejności w jakiej zostały odśpiewane:
Adam Małysz (Wisła) Robert Kubica (Kraków)

Dziękuje. Rozbawili nas prawie tak bardzo jak kiedy podpalili sobie sami stadion
Idąc tym tokiem rozumowania jak rozszyfrujesz skandowanie "Maor Melikson" w meczu z Cracovią?
Odpowiedz cytując