Nad czym się tu rozwodzić? Jednym się chciało i mieli umiejętności, drudzy też mieli umiejętności ale brakło chęci.
Legia wygrała zasłużenie i tyle. Bardziej bolała porazka z Górnikiem czy Śląskiem, niż z mocną wczoraj Legią.
A może po zwycięstwie, Walter Maćka im zostawi...
