Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13125
Stary 22.05.2011, 13:26
Nad czym się tu rozwodzić? Jednym się chciało i mieli umiejętności, drudzy też mieli umiejętności ale brakło chęci.
Legia wygrała zasłużenie i tyle. Bardziej bolała porazka z Górnikiem czy Śląskiem, niż z mocną wczoraj Legią.
A może po zwycięstwie, Walter Maćka im zostawi...
Odpowiedz cytując