fan01 napisał(a):

|
jakiego to mamy fuksa, ze nas ktos wczoraj nie pojechal 6-0? No coz, mamy szczescie ze nie gralismy wczoraj z Realem Madryt, bo bysmy dostali pewnie 10-0....
|
No, bo macie (my zresztą też). Graliście z paralitykami to przegraliście raptem 2-0.