|
Radovic w tym meczu przewracał sie bez udziału Wislaka z 3 razy na pewno - w jednej sytuacji sobie nie trafił w pilke i sie połozył wiec o czym my gadamy - zrobil to specjalnie i tyle. Gdyby nie Kowalski, ktory zostawił Radovicia za plecami nie byloby tematu - to samo zreszta zauwazył Maaskant (nie mowił wprost kto zawalił ale widac było kto przy nim stał)
|