|
Co do Laskowskiego - to sam nie wiem jakim cudem koles z tak mizerna wiedza uchowal sie w platnej TV. Przypuszczam, ze ma dobre plecy i niezly ciag na koryto. Od czasow jego pracy w publicznej uwazalem go za klona Szaranowicza czy Szpakowskiego. Takie cos brzeczace co jest dolanczane do wizji razem z meczami. Gadanie dla gadania.
Co do pomowien- Jesli RM albo SV uznaja to za takowe i skieruja sprawe do sadu -OK. Mysle jednak, ze sa troche ponadto i zdaja sobie sprawe ze to tylko bajdurzenie osoby nie bardzo wiedzacej o czym mowi i co mowi.
|