Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13120
Stary 22.05.2011, 13:10
0 22 napisał(a):Wyświetl post
P.S. To nie jest w sumie zarzut personalnie do Wisły, bo pewnie gdyby jakimś cudem Legia była mistrzem i pojechała do Krakowa to byłoby podobnie. Strasznie Ci nasi kopacze nieprofesjonalni.
Hehehe, ale wasi jak jechali do Krakowa z myślą, że walczą o mistrza, to dostali 4 do jaja, wiec o czym Ty w ogole mowisz?
Odpowiedz cytując