0 22 napisał(a):

|
P.S. To nie jest w sumie zarzut personalnie do Wisły, bo pewnie gdyby jakimś cudem Legia była mistrzem i pojechała do Krakowa to byłoby podobnie. Strasznie Ci nasi kopacze nieprofesjonalni.
|
Hehehe, ale wasi jak jechali do Krakowa z myślą, że walczą o mistrza, to dostali 4 do jaja, wiec o czym Ty w ogole mowisz?