0 22 napisał(a):

1. Pytaj swoich piłkarzy po co. W drugiej połowie to chyba nawet im się piłki nie chciało dotknąć. Dawno nie widziałem takiego przejścia obok meczu. Podobne jak nasze 0-3 z Wami u nas, tylko ze Wy macie lepszych piłkarzy więc większa masakra była niż wczoraj.
2. Tak sądzę. Dokładnie, po zdobyciu przez Was mistrza.
|
Ale Nasi piłkarze swoj plan wykonali w 100%. A że trafił sie akurat mecz z Legią. Jak mecz pokazał prócz Małego reszta jakoś Was zlała jakbyście byli Odrą Wodzisław.
Ja sie im nie dziwię do czwartku pili a na dodatek Maaskant na środku obrony ustawił Q.Walskiego. Jak trener wsadza na środek najsłabszej formacji najsłabszego zawodnika, to raczej piłkarze rozumieją że ten mecz jest o pietruche.
Co mieli sie męczyć, jeszcze 2 kolejki. Najlepszy piłkarz schodzi....by sie nie przemęczać. Kirm siedzi na ławce ...bo mógł być zmęczony.