|
Na końcu jeszcze Pareiko krzyczał o sędziach złodziejach.
Nie popieram agresji werbalnej, ale doskonale rozumiem Sergieja. Miał pełne prawo tak sie wkurzyć.
Tak wyrazisty gniew u oazy spokoju jaką jest Sergiej wiele wyraża.
100% poparcia dla Sergieja. Takiego zaangażowania jakie przejawia najbardziej nam potrzeba. Nawet jesli wyraża sie ono w sposób jaki niektórym sie nie podoba.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|