Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11311
Stary 22.05.2011, 13:03
Na końcu jeszcze Pareiko krzyczał o sędziach złodziejach.
Nie popieram agresji werbalnej, ale doskonale rozumiem Sergieja. Miał pełne prawo tak sie wkurzyć.
Tak wyrazisty gniew u oazy spokoju jaką jest Sergiej wiele wyraża.

100% poparcia dla Sergieja. Takiego zaangażowania jakie przejawia najbardziej nam potrzeba. Nawet jesli wyraża sie ono w sposób jaki niektórym sie nie podoba.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując