Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44790
Stary 22.05.2011, 13:01
Wawrzyniak w Wisle to czarna rozpacz i katastrofa. Ta pilkarska miernota o aparycji wioskowej niedojdy, oszust, cwaniak i mentalny gowniarz w naszym klubie ?!

Ktos kto go zaproponowal powinien zostac dyscyplinarnie wyp... z klubu.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując