Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1470
Stary 22.05.2011, 12:56
Zgadzam się z sanderuss, niektórzy z Was to już w paranoję popadają. Chcielibyście aby w każdym programie, gazecie, portalu mówiono o Wiśle pozytywnie i w samych superlatywach ale to niemożliwe. Ja tam do komentatorów i redaktorów z C+ nic nie mam. Wiadomo, czasami przesadzają ale nie dopatruje się w tym jakiś teorii spiskowych.
Odpowiedz cytując