|
Zgadzam się z sanderuss, niektórzy z Was to już w paranoję popadają. Chcielibyście aby w każdym programie, gazecie, portalu mówiono o Wiśle pozytywnie i w samych superlatywach ale to niemożliwe. Ja tam do komentatorów i redaktorów z C+ nic nie mam. Wiadomo, czasami przesadzają ale nie dopatruje się w tym jakiś teorii spiskowych.
|