0 22 napisał(a):

Dzięki, chociaż szczerze mówiąc Wisła odstawiła taka manianę, że nawet w naszej lidze się nie spodziewałem czegoś tak żałosnego. Bez kitu ekipa Włodara, Magiery i Vuko by Was rozsadziła ze 6-0. A że nasi aktualni po prostu nie potrafią to wyszło raptem 2-0.
Powinno się dla naszych piłkarzy wprowadzić opcję mistrz po zdobyciu mistrzostwa już nie gra. Byłby same plusy:
1)większe cisnienie na mistrza
2)brak takich bezsensowych meczów.
P.S. To nie jest w sumie zarzut personalnie do Wisły, bo pewnie gdyby jakimś cudem Legia była mistrzem i pojechała do Krakowa to byłoby podobnie. Strasznie Ci nasi kopacze nieprofesjonalni.
|
ale kiedy gdzie jak i po co, Wisła odstawiała manianę?
mozeszy wytlumaczyc ?
Ekipa Nędzy by Nas rozjechała 6-0 ? Możliwe, jeśli kilka dni wcześniej świętowalibyśmy mistrza. W sumie bardzo prawdopodobna opcja.