Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13115
Stary 22.05.2011, 12:51
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki, chociaż szczerze mówiąc Wisła odstawiła taka manianę, że nawet w naszej lidze się nie spodziewałem czegoś tak żałosnego. Bez kitu ekipa Włodara, Magiery i Vuko by Was rozsadziła ze 6-0. A że nasi aktualni po prostu nie potrafią to wyszło raptem 2-0.

Powinno się dla naszych piłkarzy wprowadzić opcję mistrz po zdobyciu mistrzostwa już nie gra. Byłby same plusy:

1)większe cisnienie na mistrza
2)brak takich bezsensowych meczów.

P.S. To nie jest w sumie zarzut personalnie do Wisły, bo pewnie gdyby jakimś cudem Legia była mistrzem i pojechała do Krakowa to byłoby podobnie. Strasznie Ci nasi kopacze nieprofesjonalni.
ale kiedy gdzie jak i po co, Wisła odstawiała manianę?
mozeszy wytlumaczyc ?

Ekipa Nędzy by Nas rozjechała 6-0 ? Możliwe, jeśli kilka dni wcześniej świętowalibyśmy mistrza. W sumie bardzo prawdopodobna opcja.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując