For_FuN_ napisał(a):

|
Wlasnie prezentuje sie bardo dobrze...ja znam takie opinie. Po drugie - facet na brak ofert z powaznych klubow holenderskich czy nawet z premiership nie bedzie narzekal, a w Anderlechcie kasuje na reke 600-700 tys. euro. Dla mnie fantastyka.
|
Mogę prosić źródła jakieś?

Bo mam wrażenie, że nieraz czytałem o tym, że ma coraz słabsza pozycje w Anderlechcie, ale możliwe że sie mylę.