Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44789
Stary 22.05.2011, 12:47
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie prezentuje sie bardo dobrze...ja znam takie opinie. Po drugie - facet na brak ofert z powaznych klubow holenderskich czy nawet z premiership nie bedzie narzekal, a w Anderlechcie kasuje na reke 600-700 tys. euro. Dla mnie fantastyka.
Mogę prosić źródła jakieś? Bo mam wrażenie, że nieraz czytałem o tym, że ma coraz słabsza pozycje w Anderlechcie, ale możliwe że sie mylę.
Odpowiedz cytując