Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44788
Stary 22.05.2011, 12:42
filemon napisał(a):Wyświetl post
Nie orientujesz sie widzę w jego sytuacji, skoro odbierasz to jako żart. Owszem, strzelił bramkę i zaliczył asystę w meczu z Lokeren, ale nikt w Belgii nie ukrywa, że Wasyl po kontuzji obniżył znacznie loty. Sprowadzili/ają (?) zmiennika dla niego, niestety nie pamiętam jak się nazywa. Myślę, że więcej niż Kew Jaliens nie chcialby zarabiać.
Wlasnie prezentuje sie bardo dobrze...ja znam takie opinie. Po drugie - facet na brak ofert z powaznych klubow holenderskich czy nawet z premiership nie bedzie narzekal, a w Anderlechcie kasuje na reke 600-700 tys. euro. Dla mnie fantastyka.
Odpowiedz cytując