Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.05.2011, 12:35
Tyn - W sumie masz racje. Jakoś sie bardzo nad tym nie zastanawiałem bo po prostu ten mecz był o nic.
Ale w sumie, tak jak mówisz nie powinno być czerwonej.
Szkoda ze Pareiko w pewnym a właściwie decydującym momencie nie poszedł jak szedł cały czas tylko stanął w miejscu,jakby wpadł w Radovica napewno dotknął by jakoś piłke.
No ale pany, juz po meczu
Mistrzem Polski jest Wisła!

i najważniesjze,bo kazdy pisze o karnym.
Mateusz Kowalski jest mega dramat ! Ch** z karnym, jakby nie podyktował to i tak ta bramka by wpadła bo Kowal kryje na zasadzie "będe stał 5 metrów od Ciebie byś w razie czego zdołał wrzucić a ja potem i tak sie przewróce"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując