Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44785
Stary 22.05.2011, 12:31
Cytat:
hahahahahhaha wystarczyło żeby ktoś napisał na forum że Wasyl na KSW i może konrakt negocjuje, nie mineło nawet pół dnia i news na główej onetu
]

haha i wszystko to moja wina a ja to napisałem dla beki ;D
Odpowiedz cytując