Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
44785
22.05.2011, 12:31
Cytat:
hahahahahhaha wystarczyło żeby ktoś napisał na forum że Wasyl na KSW i może konrakt negocjuje, nie mineło nawet pół dnia i news na główej onetu
]
haha i wszystko to moja wina a ja to napisałem dla beki ;D
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ