|
@kot
Jad bijący ze stacji, która aspiruje do miana najbardziej profesjonalnej, przyjmuje ostatnimi czasy niewyobrażalne rozmiary. Nie słyszałem dokładnie słów Laskowskiego - szefa zespołu komentatorów - ale na ostatnie słowa o drewnianych chałupkach miałem wyostrzone zmysły. I dla mnie, były to słowa zasługujące na najwyższe potępienie. Z ust człowieka, który ma być obiektywny, takie słowa paść nie powinny. To straszne, że czyjś sukces może wzbudzać taką zawiść. Liczę na przeprosiny.
Oczywiście pewnie moje nadzieje okażą się płonne, karny okaże się słuszny, a Pareiko dostanie karę. Smutne jest to, że Canal+ ma taki wpływ na decyzje organów decyzyjnych i taką siłę sprawczą. Najsmutniejsze jest jednak to, że redakcja tej stacji najlepiej prowadzi swoje transmisje.
|