Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#593
Stary 22.05.2011, 12:21
kto dotknął piłki pierwszy bramkarz czy napastnik ?

Jak Kirm dziubnął w poprzednim meczu z Legia ,metr od linii to wtedy kazdy krzyczał karny karny.
Kluvi : Kotorowski nie dostał żółtej bo : a) nie biegł na wprost bramki a szturchnięciem piłki wygonił sie od niej jeszcze bardziej
b) pomyłka sedziego

Nie wiem czy zauwazyliscie ale sędzie pozwolił akcji toczyć sie dalej, jakby Manu strzelił z pierwszej piłki do pustej bramki nasz GK nie dostałby czerwonej. Ale że Manu dostał krycie, nie było mu łatwo to sędzia cofnął do faulu.
Ja .......e, ludzie, czy cokolwiek jestescie w stanie cofnąc z meczu mówiac ze karnego nie było ? Czy cokolwiek moze sie zmienic procz tego ze wbijacie sobie w głowie jakieś oszustwa etc.
Piłka nożna jest grą błędów. Klasowa druzyna nie płacze ze dostała karnego,tylko trzyma dupe spiętą i w nastepnym meczu wygrywa.
Dobrze ze nie było takiej akcji jak w meczu Niemcy-Anglia,bo wtedy wietrzylibyście spisek całego świata.

Karny jak nic. Tak samo jak Proud uwazam ze podobna sytuacja z Mielcarzem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując