Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44783
Stary 22.05.2011, 12:20
Polska strona Anderlechtu Wasilewski przejdzie do Wisły Kraków?
Marian 22.05.2011, 13:02 Skomentuj [1]
Według informacji oficjalnego serwisu Jupiler Pro League oraz gazety Het Laatste Nieuws, Marcin Wasilewski znalazł się w kręgu zainteresowań nowego mistrza Polski, Wisły Kraków. Suma transferu miałaby się wahać w wysokości około 800 - 900 tysięcy euro.

Mistrzowie Polski planują ponoć poważne wzmocnienia przed rozpoczęciem batalii o fazę grupową Ligi Mistrzów. Jednym z pierwszych, którzy latem mają trafić na Reymonta jest właśnie Wasilewski.

Prawy obrońca Anderlechtu w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji, dlatego trudno powiedzieć, czy działacze z Constant Vanden Stock zdecydują się sprzedać jednego z filarów defensywy.
[skomentuj] [wróć do newsów]

Jesli dostanie oferte to na bank odejdzie bo ma o wiele lepsza perspektywe. Moze liga jest gorsza ale Wisla w tym roku moze naprawde cos ugrac. A i kasy chyba wiecej dostanie
el19 22.05.2011, 13:14
Odpowiedz cytując