Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5042
Stary 22.05.2011, 12:15
JacobusTSW napisał(a):Wyświetl post
Są jeszcze bilety na F. Kolega przestraszony postem poleciał szybko na R22 i spokojnie nabył bilet na ten właśnie sektor
Jesli to prawda to kolega Grzegorz z Sanoka powinien dostac bana za pisanie bzdur.
Odpowiedz cytując