Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
5042
22.05.2011, 12:15
JacobusTSW
napisał(a):
Są jeszcze bilety na F. Kolega przestraszony postem poleciał szybko na R22 i spokojnie nabył bilet na ten właśnie sektor
Jesli to prawda to kolega Grzegorz z Sanoka powinien dostac bana za pisanie bzdur.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki