mr_kwolf napisał(a):

|
http://www.anderlecht-online.be/arti...9264&lang=ned# to info z wczoraj rano i od tego się wszystko zaczeło. To dlatego na forum napisali że może przyjechał tutaj na negocjacje, to dlatego dziennikarze belgijscy napisali to co napisali i dlatego również na onecie jest to na głównej.
|
powiem tak byłoby fajnie jak by sie zjawił na R22 wzmocnienie zajebiste ,walczak z niego ostry cos jak Sobol,ale chyba nierealne ,jednak cuda sie zdarzają

