Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44781
Stary 22.05.2011, 12:07
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
http://www.anderlecht-online.be/arti...9264&lang=ned# to info z wczoraj rano i od tego się wszystko zaczeło. To dlatego na forum napisali że może przyjechał tutaj na negocjacje, to dlatego dziennikarze belgijscy napisali to co napisali i dlatego również na onecie jest to na głównej.
powiem tak byłoby fajnie jak by sie zjawił na R22 wzmocnienie zajebiste ,walczak z niego ostry cos jak Sobol,ale chyba nierealne ,jednak cuda sie zdarzają
Odpowiedz cytując