Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
5041
22.05.2011, 11:52
Grzegorz z Sanoka
napisał(a):
Koło 11 już nie było biletów na F.
kibice sukcesu
Są jeszcze bilety na F. Kolega przestraszony postem poleciał szybko na R22 i spokojnie nabył bilet na ten właśnie sektor
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW