Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5041
Stary 22.05.2011, 11:52
Grzegorz z Sanoka napisał(a):Wyświetl post
Koło 11 już nie było biletów na F.

kibice sukcesu
Są jeszcze bilety na F. Kolega przestraszony postem poleciał szybko na R22 i spokojnie nabył bilet na ten właśnie sektor
Odpowiedz cytując