Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
Od: 08.2010
Offline
#
44776
22.05.2011, 11:34
Szkoda, że nie zapytali Stana czy przepuduje nasz system szkolenia młodzieży na wzór holenderski.
matys2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matys2
Znajdź inne posty napisane przez matys2