Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3690
Stary 22.05.2011, 11:25
Ciekawostka:
Kibice Legii prowadzili doskonały doping. Intonowane piosenki w kolejności w jakiej zostały odśpiewane:
Adam Małysz (Wisła) Robert Kubica (Kraków)

Dziękuje. Rozbawili nas prawie tak bardzo jak kiedy podpalili sobie sami stadion
Odpowiedz cytując