Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline
#
3690
22.05.2011, 11:25
Ciekawostka:
Kibice Legii prowadzili doskonały doping. Intonowane piosenki w kolejności w jakiej zostały odśpiewane:
Adam Małysz (
Wisła
) Robert Kubica (
Kraków
)
Dziękuje. Rozbawili nas prawie tak bardzo jak kiedy podpalili sobie sami stadion
MicK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MicK
Znajdź inne posty napisane przez MicK