Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44772
Stary 22.05.2011, 11:12
neq. napisał(a):Wyświetl post
hahahahahhaha wystarczyło żeby ktoś napisał na forum że Wasyl na KSW i może konrakt negocjuje, nie mineło nawet pół dnia i news na główej onetu
Dziennikarze "Het Laatste Nieuws" też czytają to forum i na nim opierają swoje informacje


Odpowiedz cytując