Zienczuk8 napisał(a):

|
tak jak można się było spodziewać bez żadnych konkretów.. Stan szuka przede wszystkim Polaków , którzy zmniejszą dominację liczebną obcokrajowców w naszej drużynie.
|
patrzac na rynek w Polsce to do 1składu trudno kogos znalezc za przyzwoita kase ,raczej beda to wzmocnienia jako zmeinnicy ,a konkrety jednak z zagranicy