Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44771
Stary 22.05.2011, 11:12
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
tak jak można się było spodziewać bez żadnych konkretów.. Stan szuka przede wszystkim Polaków , którzy zmniejszą dominację liczebną obcokrajowców w naszej drużynie.
patrzac na rynek w Polsce to do 1składu trudno kogos znalezc za przyzwoita kase ,raczej beda to wzmocnienia jako zmeinnicy ,a konkrety jednak z zagranicy
Odpowiedz cytując