Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 22.05.2011, 11:11
jakbym się nie starał to nie jestem w stanie tu faulu dojrzeć.Pareiko stał tamten w niego wbiegł,nieporozumienie totalne.

Proud jak już faul to czerwona bo wychodził na pustą bramkę wtedy,nie baw się w sędziego małka.
Odpowiedz cytując