|
Pareiko to nie jest pajac,który by faulował z premedytacją a później odwalał szopkę wielce pokrzywodzonego. To nie ten typ. Karny wg mnie jeszcze by się obronił, chociaż bardzo naciągany, ale kartki to już nie da się w żaden racjonalny sposób wytłumaczyć. Żółtej a co dopiero czerwonej!Bieda z siędziowanem jest okrutna.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|