Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11308
Stary 22.05.2011, 10:17
kolend napisał(a):Wyświetl post
no faktycznie świetnie się zachował, teraz zamiast jednego meczu pauzy będzie miał kilka i osłabił zespół na te kilka meczy, po prostu brawo! z resztą, czy ktoś kłótnią z sędziami dał radę kiedyś zmienić ich decyzje?!
Tak, na 10 kolejek go zawieszą za to, że skrytykował sędziego. Najwyżej wydłużą mu o 1 spotkanie, czyli mecz z Polonią, w którym i tak by nie zagrał. Swoją drogą łatwo sprzed telewizora rozkminiać jak ktoś powinien się zachować. Tyle, że na boisku piłkarze w ferworze walki przeżywają emocje i czasem te emocje powodują, że zawodnik zachowuje się tak, a nie inaczej. A, że Pareiko nie zrobił nic co zasługiwałoby na czerwo to w jego przypadku takie zachowanie jest jeszcze bardziej zrozumiałe.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując