|
Wisła - Zagłebie Lubin, maj 2007, dzięki temu remisowi 0:0 Zagłebie zdobyło mistrza. W całym meczu było kilka skandalicznych decyzji sędziego, wszystkie na korzyść Zagłebia...
A co do zachowania Pareiki to dobrze, widac ze mu zalezy.
Pilkarze maja wyniki w dupie - źle
Pilkarze przezywaja zle wyniki - też źle
Ludzie zastanowcie sie co wam odpowiada...
|