Wyświetl pojedynczy post
kisiel92
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11306
Stary 22.05.2011, 09:59
kolend napisał(a):Wyświetl post
no faktycznie świetnie się zachował, teraz zamiast jednego meczu pauzy będzie miał kilka i osłabił zespół na te kilka meczy, po prostu brawo! z resztą, czy ktoś kłótnią z sędziami dał radę kiedyś zmienić ich decyzje?!
Był taki jeden mecz na R22 - sędzia początkowo podyktował karnego dla Wisły, po "pretensjach" rywali do niego i liniowego zmienił decyzję i podyktował ostatecznie rzut wolny. Niestety, nie jestem w stanie sobie przypomnieć z kim i kiedy dokładniej ten mecz był, ale był na pewno.
Odpowiedz cytując