Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11305
Stary 22.05.2011, 09:33
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej ma charakter, a co do ewentualnego zawieszenia to w najbliższych meczach będziemy mogli sprawdzić pozostałych bramkarzy
Byleby nie wpadl na 5 meczowe lub nawet dluzsze zawieszenie bo komisja jest z Warszawy i jak sie w ogole tym zajma to beda chcieli jak najwyzsza kare wklepac znajac zycie. Na pewno w Lidze+Extra przedstawia ta sprawe zeby komisja miala powod by go załatwic - komentatorzy z C+ zrobia wszystko by zniszczyc pilkarza Wisły. Zrezta juz przed 2 polowa Zylinski tabliczke trzymał niespecjalnie? jakos w to watpie. W Anglii ostatnio Ferguson dostał zawieszenie na 2 spotkania za obrazanie sedziego
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.05.2011 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując