Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 22.05.2011, 09:14
Z FORUM LEGII:

~ssssdad: Fajnie, że dostaliśmy karnego, ale ja bym go nie podyktował, a już na pewno nie dał za to czerwonej kartki. Pareiko stał w miejscu i czekał na piłkę, on na nikogo nie wpadł, to Radović wpadł na Pareikę, to że gdzieś tam trącił piłkę nie ma znaczenia.. jakby mu walnął z półobrotu po dotknięciu piłki to też byście tłumaczyli że nie było faulu no bo przecież dotknął piłki?
A co do meczu mam nadzieję że dowieziemy te 3 punkty do końca, bo jak nie to będzie wstyd grając przeciwko 10 i bez ich najlepszego grajka...

~ Pupek: Wygrajmy uczciwie a nie dzięki sędziemu.Karny jak nic z d.upy.żal
Odpowiedz cytując