Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 22.05.2011, 09:00
Wy na poważnie z tym "nie było karnego" i "był faul w ataku"? Odnośnie czerwonej kartki to ok, można się zgodzić że jest tutaj kontrowersja, ale miłość do Wisły przysłania wam zdrowy rozsądek. Już nie raz pisałem w tym temacie, czym się różni dzisiejszy karny od karnego na Meliksonie? W obu sytuacjach bramkarz źle obliczył lot piłki, w obu sytuacjach napastnik "dziubnął" piłkę tuż przed bramkarzem i w obu sytuacjach to bardziej atakujący wbiegł w broniącego niż na odwrót. To nie jest koszykówką, że pierwszeństwo ma osoba która jako pierwsza zajmie pozycje na boisku tylko pierwszeństwo ma osoba, która w danym momencie jest w posiadaniu piłki (ostatnia jej dotkneła).

Wy się zastanawiacie jak w Lidze+ Extra wytłumaczą się z tego karnego to wam powiem. Nie będą się tłumaczyli bo ta sytuacjha nie nadaje się nawet do kontrowersji. Karny ewident. Jedynie będą się zastanawiali nad kartką i dojdą do wniosku, że zółta powinna być ale z czerwonej też się sędzia wytłumaczy.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie żartuj, czarny nas przekrecił i to podręcznikwo. W koszykówce sporcie bezkontaktowym istnieje tzw zasłona. Czyli obrońca może stanąć na drodze atakującemu i jeżeli w momencie kontaktu będzie nieruchomy a atakujący na niego wpadnie jest faul w ataku. Pareiko wyzaźnie się zatrzymał więc nie ma o czym dyskutować. Ten jasiu co sędziował miał jeden cel, Legia ma wygrać, byłby nienormalny gdyby nie wykorzystał takiej szansy na ustawienie meczu. Jedną kretyńską decyzją dał karnego i oslabił Wisłę. Ciekawę jak go obserwator ocenił.
Ale co ma koszykówka do wczorajszego meczu? Jakby chciał nas kręcić to mógł na początku meczu dać karnego za ręke Sobola. Już nie róbcie z nas mesjaszów polskiej piłki, ani z Legii takich ukochanych dzieci PZPN. Szczególnie po tym jak ich bezczelnie przekręcono w Poznaniu.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 22.05.2011 o godz. 09:06.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując